Nie-ASO w Zielonej Górze - szukam!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • janczyand
    Classic
    • 2012
    • 10

    Nie-ASO w Zielonej Górze - szukam!

    ZAGA198, Słuchaj żeby zgrac VCDSem musisz wejść w 01 silnik, potem logowanie - wpisać kod 12345678, potem w adaptacje i tam gdzieś w ostatnim bloku masz wsad z ecu, przechodzisz tam w basic setings i pojawia Ci się ikonka pobierz. Kikasz i zapisuje Ci się wsad na dysku XYZ i powinien mieć pojemność ok 1kb.

    Jak będziesz miał problemy to wal śmiało :diabelski_usmiech
  • emikal10
    Ambiente
    • 2010
    • 105

    #2
    Nie-ASO w Zielonej Górze - szukam!

    Poszukuję dobrego mechanika z rozsądnymi cenami w Zielonej Górze, niestety jestem nietutejszy, a przebywam służbowo w ZG,więc kompletnie nie znam jeszcze miasta,a Octavia 1 potrzebuje wymiany rozrządu, innych pasków oraz wymiany kompresora klimy.

    Może ktoś polecić jakiś warsztat?


    Denken ist schwer, deshalb urteilen die meisten.

    Komentarz

    • Karol-zg
      Drive
      • 2011
      • 54

      #3
      Na wymianę rozrządu polecam serwis przy al. Zjednoczenia (na terenie giełdy rolno-towarowej, obok stacji benzynowej- jest tam też hamownia). Robiłem tam rozrząd w swojej OII w dieslu i skasowali mnie 1000 zł, czyli połowę tego co wołali w ASO.
      Ewentualnie, a może i nawet lepszy jest mechanik Paweł Poczta, który ma swój warsztat na terenie szrotu Zdobylaka przy ul. Wrocławskiej
      Moje autko:
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=664461#664461

      Komentarz

      • PAOLO ESCO
        RS
        • 2009
        • 6624
        • Volkswagen
        • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

        #4
        Zamieszczone przez emikal10
        Może ktoś polecić jakiś warsztat?
        mogę! Chłopaki kiedyś p[racowali w SKODZIE ASO tel 882 450 803 wiedzą co robią choć mają tylko mały warsztat, ceny też są ok lub śmigaj do Przemka Spychalskiego "Evo Car" 508 088 523 ew ten serwis na Zjednoczenia "Elite" tel 684512612
        PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

        Komentarz

        • emikal10
          Ambiente
          • 2010
          • 105

          #5
          Dziękuje bardzo za odpowiedzi Panowie


          Denken ist schwer, deshalb urteilen die meisten.

          Komentarz

          Pracuję...